homeHomePagemailNapište nám
 
:: Produkty
Mareno
Mareno Snack 600
Snack System 600
[ PDF katalog, 785kB ]


Mareno Protagonista 70
Protagonista 70
[ PDF katalog, 9,98MB ]


Mareno Protagonista 90
Protagonista 90
[ PDF katalog, 11,5MB ]


Mareno Protagonista 125
Protagonista 125
[ PDF katalog, 5,95MB ]
Škála výrobků firmy MARENO je široká – od chladicí a mrazicí techniky přes varnou technologii (ve třech řadách – hloubky 600, 700 a 900 mm), konvektomaty, šokové zchlazovače až po široký sortiment myček stolního i provozního nádobí. Výsledkem je pak kuchyň jednotného designu, jeden zdroj technických informací a náhradních dílů a vysoká kvalita v přijatelné ceně.
  • Trojrozměrná variabilita v profesionálních kuchyních.
  • Protagonista 70 a Protagonista 90 jsou nové modulové řady varné technologie nabízející mnoho možností při sestavování. Díky nápaditému systému spojování lze obě modulové řady kombinovat při zachování stejné hloubky. Svrchní části modulů Vás zaujmou svým elegantním designem.
  • Uspořádání v jedné řadě, v jednom varném bloku.
  • Propojení "zadních čel".
  • Flexibilita všech modulů umožňuje vytvořit důmyslné sestavy.


Varné moduly série Protagonista 70
Jednotná hloubka 73 cm., minimální nárok na prostor, vysoká výkonnost, pečící trouby s rozměrem 2/1 GN, robustní design, zcela srovnatelné s ostatními sériemi, finální zpracování na vysoké úrovni.

1. Podestavby
Lze doplnit zásuvkami nebo dveřmi. Vše potřebné vždy při ruce!
2. Grily
Moderní dietní standardy vyžadují rychlou úpravu pokrmů při zachování přirozené chuti a bez zbytečného tuku! Takto upravené pokrmy na grilech s dřevěným uhlím Vaši zákazníci ocení.
3. Vařiče těstovin
Díky stoupající oblibě italské gastronomie jsou velice žádané a nesmí chybět v žádné kuchyni.
4. Fritézy
Charakteristickou vlastností jsou „chladné zóny“, velký vnitřní prostor a udržování opti-mální teploty bez přepalování oleje.
5. Pečící desky
Hladké, vroubkované nebo kombinace obou, zhotovené ze speciální oceli nebo leštěného chrómu. Ideální pro přípravu steaků.
6. Tálové desky
Nepostradatelné zařízení v profesionální kuchyni pro přípravu a la carte s využitím variabilních teplotních zón.Varné moduly série Protagonista 90
Ucelená řada modulů sleduje nejmodernější trendy na trhu gastronomických technologií. Výsledkem obrovských zkušeností ve vývoji a designu si Vás Mareno získá nejen po stránce estetické, ale i dokonalou technickou úrovní.

1. Vodní lázně
Plně splňují mezinárodní normy pro udržování pokrmů v optimální teplotě pro výdej.
2. Varné kotle
Nepřímý ohřev, oceňovaný zejména při přípravě polévek a omáček, zabraňuje přichytávání pokrmů na dno a boky. Díky olejovému médiu dochází k rychlému a rovnoměrnému přenosu tepla.
3. Elektrické sporáky
Zapuštěné varné desky, přesné nastavení teploty, jednoduchá údržba.
4. Sporáky se sklokeramickou deskou
Efektním způsobem rychle dosáhnete zvolené teploty. Výhoda snadného čištění.
5. Plynové sporáky
S pečící troubou nebo bez, "vlajková loď" ve Vaší kuchyni.
6. Multifunkční pánve
Snadná příprava rizota, steaků, dušených pokrmů, omáček, šťáv a mnoho dalších. Praktický výklopný systém a jednoduché čištění.


Varné moduly série Snack 600
Mareno Snack 600 je modulární systém nabízející bezpočet kombinací, s instalací na dalších jednotkách, na podestavbách nebo volně na pracovních stolech. S těmito charakteristikami - hloubka 60 cm (elektro.), 65 cm (plyn), šířka 40, 60, 70, 80, 100, 110 a 120 cm, výška 27 cm pro stolní modely a 85 cm pro modely montované na podestavbách s vlastními nohami – vše pro nejlepší a nejefektivnější řešení vašich profesionálních potřeb.
  • Mareno Snack 600 vyjadřuje veškerou efektivnost moderního systému rychlého stravování.
  • Nejvyšší odolnost: vysoká kvalita materiálů používaných při výrobě Mareno Snack 600 představuje dlouhodobou investici.
  • Nejvyšší výkonnost: důkladný, ergonomický design, mistrovská výroba a dohled na každý detail jsou kvality vložené do těchto výkonných, bezpečných a snadno použitelných zařízení. Značka CE na každém výrobku garantují soulad s běžnými evropskými standardy.