homeHomePagemailNapište nám
 
:: Produkty
LIEBHERRChladicí a mrazicí technika značky Liebherr zajišťuje, že uchované potraviny zůstávají nejen týdny, ale dokonce i měsíce dlouho čerstvým zážitkem. Díky jedinečné funkci Biofresh pro velmi dlouhé uchování čerstvosti zůstávají potraviny až třikrát déle v čerstvém stavu než v normální chladicí přihrádce.

Liebherr nabízí chladničky a mrazničky, které vás překvapí ve všech směrech: bezvadný komfort, nejmodernější technika chlazení a samozřejmě extrémně nízká spotřeba elektrické energie.

V jedinečně širokém výrobním programu značky Liebherr je pro Vás vždy připraven přístroj s optimálním vybavením pro vaši potřebu. Špičková kvalita značky Liebherr je tou nejlepší zárukou toho, že každý z Vás si může mnoho let dopřávat potěšení ze spolehlivosti výrobku a čerstvých potravin.

Liebherr nabízí nejkvalitnější chladničky a mrazničky se všemi přednostmi moderní chladicí a mrazicí techniky. V celosvětovém programu chladicí a mrazicí techniky naleznete stoprocentní jistotu pouze s kvalitou Liebherr.

Výrobky Liebherr Vás přesvědčí extrémně nízkou spotřebou elektrické energie. Díky tomu už dnes naleznete většinu zařízení v energetické třídě A. Kromě energetické třídy A Liebherr vyvinul kategorii Super A, která přináší úsporu 30% proti třídě A. Kategorii Super A najdete pouze u výrobků Liebherr.
Branding

Přístroje LIEBHERR pro komerční použití mohou být přizpůsobeny Vašemu individuálnímu požadavku co do vnějšího vzhledu nebo vnitřního vybavení.

Pokaždé perfektní řešení
S Vaším individuálním designem společnosti nebo obchodní značky, nebo s jiným specifickým vybavením: profesionální přístroje Liebherr uspokojí všechny praktické požadavky. Široká řada modelů a rozsáhlá nabídka příslušenství snadno vytvoří perfektní řešení pro každé použití, ušité na míru pro úspěšný prodej.

Světelný panel
Světelný panel, který se zapíná zároveň s vnitřním osvětlením, upoutá pozornost na přístroj a jeho obsah. Světelný panel může být označen obchodní značkou, aby tak naplňoval Vaše vlastní požadavky.

Barevné přístroje
Aby Vám pomáhaly maximalizovat prodej, vnějšek a vnitřek přístrojů Liebherr může být přizpůsoben tak, aby vyhovoval každému požadavku. Můžeme dokonce vytvořit grafický dekor dle Vašich vlastních specifikací. S unikátní termosublimační technikou Liebherr mohou být přístroje dekorovány designem s vysokým rozlišením. Obrázky jsou přímo přeneseny na povrch přístroje a tím vytváří povrchovou úpravu, která vysoce kvalitní, trvanlivá a odolná proti poškrábání.

Reklamní lišta
praktická reklamní lišta - Vaše individuální nízkonákladové reklamní řešení - snadno zaujme pozornost zákazníka. Lišta, která je připevněna na přední stranu police, je také ideální pro umístění cenového štítku a čárového kódu. Takto může zákazník přehledně vidět cenu produktu. Všechny výrobky mohou být snadno registrovány za účelem přemístění a inventarizace.

Příslušenství pro zákazníky
Mezi mnoha dostupnými příslušenstvími, pomocí kterých si můžete přizpůsobit Váš přístroj, je také šikmá skladovací police. Nápoje skladované na šikmé skladovací polici se samy posouvají dolů do přední části police.