homeHomePagemailNapište nám
 
:: Produkty
CONVOTHERM - speciální provedení
Speciální provedení


Verze pro pekárenské pečení
Profitujte z flexibilnosti CONVOTHERMu:

1. Kvalita zajištěna
Větší rozteč mezi vsuvami zaručuje také při vyšších pekárenských produktech CONVOTHERM rovnoměrnost, na kterou jste zvyklí. S funkcí Crisp&Tasty bude Váš piškot nádherně nadýchaný a kyprý. Vaše voňavé housky a croisanty se perfektně podaří.

2. Jistota výsledku
S funkcí Press&Go se dá prakticky uskutečnit Váš sen o výsledku. I Vašemu nevyučenému personálu se zmáčknutím jediného tlačítka podaří skvělý výsledek.

3. Více za stejnou dobu
Využijte příležitost: ušetřit energii, čas a peníze.

Vytvořte ze svého CONVOTHERMU
perfektní pekárnu. Pouhou malou úpravou vytvoříte pečící plochu (600 x 400 mm). Vyjmeme závěsný rám, vložíme CONVOTHERM příslušenství pro pečení a do toho!


Verze pro grilování
Zvyšte svůj příjem. Profitujte z flexibilnosti CONVOTHERMu!

1. Řešení hygieny
CONVOTHERM verze ke grilování s integrovaným odvodem vypečeného tuku zajišťuje i při vysokém množství výpeku čisté prostředí tepelné úpravy.

2. Jistota výsledku
S předprogramovanými tepelnými úpravami s funkcí Press&Go jsou garantovány stále stejné perfektní výsledky. Díky jednoduché obsluze se Vaše pomocná síla stane specialistou na Vaše speciality.

3. Možnosti vsázky
Čerstvá produkce přímo na místě - žádný problém! Plynový model OG 6.10 na podstavci s pojízdnými kolečky je ideální řešení pro party servis a gastronomické události.

4. Kvalita/Úspory
S jedinečným Uzavřeným systémem s funkcí Crisp&Tasty bude Vaše pečeně šťavnatější, kuřátko jemnější a paštiky aromatičtější. Až o 30% menší ztráty na váze zvýší Vaše zisky.

Praktické detaily jako výška vsázky 1.5 m a zároveň vysoká vzdálenost od země umožňují nejvyšší hladinu pracovní a hygienické bezpečnosti.


Verze pro fritování
Zbavte se tuku. Profitujte z flexibilnosti CONVOTHERMu!

1. Velká výhoda
S CONVOTHERM verzí pro fritování ušetříte až 50% Vašich dosavadních nákladů. Odpadá dodatečné nakupování tuku, náklady na likvidaci odpadů a práce s čištěním. Tímto způsobem odlehčíte podstatně životnímu prostředí a Vaší peněžence.

2. Kvalita zajištěna
Nová verze pro fritování nabízí s funkcí Crisp&Tasty oproti klasického fritování nutričně fyziologickou výhodu. Díky podstatně snížené hladině tuku v pokrmech zůstávají zachovány minerální látky a vitamíny.

3. Jistota výsledku
S předprogramovanými tepelnými úpravami s funkcí Press&Go jsou garantovány stále stejné perfektní výsledky. Díky jednoduché obsluze se Vaše pomocná síla stane specialistou na Vaše speciality.

4. Praktické příslušenství
S nově vyvinutým lehkým a vysoce stabilním fritovacím košem Vám CONVOTHERM nabízí příslušenství mimořádné kvality.

To se musí vidět!
200 porcí za pouhých 13 minut:
s méně dosáhnete více. CONVOTHERM verze pro fritování Vám nabízí tento potenciál.