homeHomePagemailNapište nám
 
:: Produkty
CONVOTHERM - produkty
CONVOTHERM


CONVOTHERM OS – série Individual
Na míru šité řešení potřebám Vašeho provozu. Nástřikový model v elektrickém nebo plynovém provedení.

Všední den je plný ošemetných situací. Kontrola, plánování, domluvy. Obstarejte si pomoc, jakou potřebujete. Náš nový základní model Vám umožní dokonale přizpůsobit nejmodernější CONVOTHERM konvektomat svým individuálním požadavkům. Taková je serie Individual.

Dvě špičkové přednosti CONVOTHERMU máte zajištěné, protože jedinečný uzavřený systém a praktické zasouvací dveře jsou nyní součástí sériového vybavení u všech zařízení série OS.

přehled produktů CONVOTHERM OS Individual

CONVOTHERM OS Individual


CONVOTHERM OB – série Premium
Zcela bezstarostné vaření s největším komfortem – model s bojlerem v elektrickém nebo plynovém provedení.

Větší pohodlí a bezpečnost už nejsou možné. Série Premium nabízí – stručně řečeno - vše, co profesionální kuchyně potřebuje. A to sériově. Nyní najdete u všech zařízení této série vedle Uzavřeného systému a zasouvacích dveří mnoho dalšího užitečného sériového vybavení.

Zejména nová funkce Press&Go Vám mnohonásobně usnadní práci. Integrovaná sonda na měření teploty jádra a stisknutím tlačítka nastavitelná rychlost ventilátoru, to jsou jen některé funkce, které profesionály více než přesvědčí.

přehled produktů CONVOTHERM OB Premium

CONVOTHERM OB Premium


CONVOTHERM - bohaté příslušenství

Podstavce
Umožňují bezpečnou stabilitu: Podstavce vhodné pro zvolené stolní zařízení CONVOTHERM. K dispozici v otevřeném provedení, ale také s dveřmi nebo s 10/20 zasunovacími vsuvami. Na přání i pojízdné.Speciální příslušenství
CONVOTHERM nabízí příslušenství, které splní všechny požadavky, ať už se jedná o špíz na jehně, sele, kuřecí rošty, fritovací koše nebo příslušenství k pečení pečiva, prostě správné vybavení pro každého kuchaře.Odsávání CONVOVent
Pro lepší vzduch a menší zatížení kuchyně párou a výpary při otevření dveří.

Čistící prostředky
Speciální čistící prostředek pro lehkou údržbu Vašeho CONVOTHERM konvektomatu:
  • CONVOClean new, CONVOClean forte,
  • CONVOCare (mycí prostředek na trysky),
  • CONVOCal (odvápňovací prostředek),
  • CONVOCal forte (odvápňovací prostředek)
Plechy a rošty
Pro správné využití ty správné, nerezové nebo smaltované, k dispozici v GN velikostech a ve velikosti pekařského plechu.

CONVOTHERM odsávání CONVOTHERM čištění CONVOTHERM plechy a rošty