homeHomePagemailNapište nám
 
:: Produkty
CONVOTHERM - praktická řešení
Praktická řešení


Uzavírání dveří - více komfortu v nové klice

1. Více bezpečnosti: Vyvinuto pro denní dlouhodobou zátěž, velmi robustní konstrukce
2. Funkce přiražení: Bezproblémové zavírání dveří i s plnýma rukama. Do dveří můžete lehce strčit.
3. Neutrální pozice dveří: Pro bezpečné otevření dveří po tepelné úpravě. Po otočení kliky o čtvrtinu se zařízení vypne a dveře se otevřou jen natolik, aby mohla horká pára bezpečně uniknout směrem nahoru.
4. Funkce In-out: Všechny přístroje je možné otevřít do neutrální pozice z vnitřního prostoru. Tím se vyhnete zbytečným úrazům.Automatické čištění – CONVOClean
CONVOClean, automatický čisticí systém CONVOTHERMU Vám nabízí jistotu hygieny pomocí automatické parní dezinfekce a sterilizace horkým vzduchem. CONVOClean můžete spustit jediným stisknutím tlačítka díky Press&Go. Zvládne to opravdu každý.

1. Více možností: Zároveň je možné vyčistit i všechny znečištěné rošty – PATENT.
2. Větší kontrola nákladů: Můžete zvolit stupeň znečištění zařízení (1-4) a ušetřit tak zbytečné náklady na vodu a energii.
3. Více bezpečí: Po výpadku elektrické energie následuje automatické nucené oplachování a čistící prostředek se dále dávkuje optimálním způsobem.
4. Šetří životní prostředí: Čistící prostředek nezanechává stopy a spotřeba je menší.Teplotní sonda pro měření teploty jádra
Několik citlivých měřících bodů zabezpečuje absolutní kontrolu teploty upravovaného produktu. Tato vícebodová teplotní sonda kontroluje a hlídá s velkou přesností a při jakémkoliv vychýlení zcela automaticky upravuje potřebnou teplotu tepelné úpravy.

1. Větší bezpečnost: přesná, optimální tepelná úprava.
2. Více kvality: optimální výsledek tepelné úpravy - kdykoli.
3. Více flexibility: speciální sonda na vaření ve vakuových sáčcích Sous-Vide. Sériově u CONVOTHERM OB-série, na přání u CONVOTHERM OS-sérieTepelná úprava přes noc, efektní a úsporná
Časově náročné tepelné úpravy pokrmů jako jsou Delta-T, Cook&Hold nebo klasická nízkoteplotní tepelná úprava jsou zejména pro přípravu vysoce kvalitních masových jídel nepostradatelné. Často ale brzdí provoz v kuchyni.
S CONVOTHERM konvektomaty odložíte tepelnou úpravu těchto jídel jednoduše na noc.
Navíc ušetříte peníze v hotovosti. Díky dokonale bezpečnému postupu nízkoteplotní tepelné úpravy s jedinečným Uzavřeným systémem můžete mít asi o 30% menší ztrátu při pečení. Navíc se Vám sníží náklady na energii díky levnějším nočním tarifům.Souprava k postavení na sebe
Program CONVOTHERMU může nabídnout ještě mnoho dalších špičkových předností a zvláštností, např.:

Chytré řešení: souprava k postavení na sebe
Větší kapacita díky až 18 použitelných vsuvům a více možností díky výhodnému sestavení dvou menších zařízení – ušetříte nejen místo, ale také spoustu energie! Sestavte na sebe různé kombinace: 2 x model 6.10, model 6.10 na model 10.10 nebo 2 x model 6.20, model 6.20 na model 10.20. K dispozici jak plynové tak elektrické provedení.Jedinečný vozíkový model 12.20
Společnost CONVOTHERM již léta přikládá důraz na bezpečnost práce a proto vyvinula model 12.20. S maximální výškou vsuvy do 1,50m se nejenom bezpečně a ergonomicky naplňuje, ale nabízí i výjimečně velkou kapacitu.
Náš nejprodávanější vozíkový model CONVOTHERM 12.20 splňuje požadavky i nejpřísnějších hygienických předpisů: čištění pod přístrojem je díky velmi vysokým nožičkám zcela bez problémů!