homeHomePagemailNapište nám
 
:: Produkty
LIEBHERR - pokroková řešení
Pokrokové řešení - Biofresh

Liebherr světový specialista na chlazení a mrazení vytvořil zcela novou generaci spotřebičů: chladicí a mrazicí kombinace s Biofresh. Nyní máte k volbě tři teplotní zóny podle Vaší volby - chladit, Biofresh a mrazit. Díky Biofresh vydrží potraviny až třikrát déle čerstvé než než v chladicí části. Nové chladicí a mrazicí kombinace s Biofresh od Liebherra tvoří s nejmodernější chladicí technikou pokaždé správné klima pro optimální trvanlivost potravin.

Biofresh informační systém Vám ukáže přehledně, které klimatické předpoklady jsou ideální při chlazení Vašich potravin a jak dlouho zůstanou čerstvé. Teleskopické, vytahovací kolejnice transparentních Biofresh-přihrádek jsou praktické a lehce ovladatelné.

Zachování vitamínů

Biofresh od Liebherr udržuje mnohé potraviny - při teplotě těsně nad bodem mrazu - tak dlouho čerstvé, jako v chladicí části. Všechny vitamíny zůstanou zachovány. To bylo vědecky dokázáno. Mnohé vitamíny potřebují pro optimální skladování různé klimatické podmínky. S nastavitelnou relativní vlhkostí vzduchu od 40% do 90% nabízí Biofresh Vašim potravinám a vitamínům vždy klima podle potřeby.

Zdravá výživa

Biofresh spotřebiče jsou ideální pro všechny, kteří dbají na zdravou výživu a dokáží ocenit špičkovou kvalitu. Díky Biofresh od Liebherr zůstává zelenina a ovoce, maso a ryby až třikrát déle čerstvé a stále křupavé. Spotřebiče Biofresh zaručují perfektní klima pro udržení dlouhodobé svěžesti. Při teplotě těsně nad 0°C a ideální vlhkosti vzduchu udrží potraviny svoje zdravé vitamíny, jejich delikátní aroma a chutný vzhled až třikrát déle než je běžné. Liebherr nyní důsledně rozšířil tuto úspěšnou skupinu produktů o inovované modely s příkladným designem a dodatečnými výhodami i ve výbavě.