homeHomePagemailNapište nám
 
:: Produkty
LIEBHERR - používané technologie
Biofresh

Liebherr světový specialista na chlazení a mrazení vytvořil zcela novou generaci spotřebičů: chladicí a mrazicí kombinace s Biofresh. Nyní máte k volbě tři teplotní zóny podle Vaší volby - chladit, BioFresh a mrazit. Díky Biofresh vydrží potraviny až třikrát déle čerstvé než v chladicí části. Nové chladicí a mrazicí kombinace s BioFresh od Liebherr tvoří s nejmodernější chladicí technikou pokaždé správné klima pro optimální trvanlivost potravin.

SwingDesign

Strhující linie od Liebherr "swingDesign" přináší chladicí techniku v harmonickém formě. Čelní strana spotřebiče je dopředu vypouklá. Otevírání dveří je opticky přizpůsobeno a jeho boční hrany jsou jemně zaobleny. Tím působí "swing-design" přístroje elegantně - atraktivní vzhled Vaší kuchyně.

SuperCool

Stisknutím "supercool" tlačítka se sníží chladicí teplota ve vnitřním prostoru na 2°C na dobu 6 hodin. Tím se zchladí čerstvě vložené potraviny ještě rychleji. Takovým způsobem máte i v horké roční době stále dobře chlazené nápoje, křupavé čerstvé ovoce nebo zeleninu.

FrostSafe

Pod a nad každou zásuvkou se vyrábí chlad, a proto může každá sloužit jako zmrazovací i skladovací přihrádka. Překládání po zmražení není již nutné. Každá zásuvka je vlastně kolem dokola uzavřeným zásobníkem chladu.

SafeControl

Tento informační systém Vám kdykoliv poskytuje informace o tom, co jste kdy a ve které zásuvce nechali zmrazit, jakož i o tom, do kdy můžete tyto potraviny skladovat.

SuperFrost

Superfrost automatika dělá mrazení ještě jednodušším a hospodárnějším. Superfrost zajišťuje rychlé zmražení, které neničí vitamíny. Tato funkce přebírá rychlý pokles teploty a přepíná automaticky po zmražení zpět na normální provoz.

GlassLine

Odkládací plochy z bezpečnostního skla zajišťují dobrý přehled vnitřního prostoru a nabízejí bezpečné uložení nádob. Jsou nerozbitné, neklouzavé, odolné proti poškrábání a dají se lehce čistit. Odkládací plochy a přihrádky lze výškově nastavit dle potřeby a tím upravit vnitřní prostor dle Vaší individuální potřeby. Také pro vyšší nádoby se dá rychle a jednoduše vytvořit místo pomocí dělené odstavné plochy. GlassLine odkládací plochy s přihrádky z bezpečnostního skla zajišťují jasný přehled vnitřního prostoru a poskytují nádobám stabilní stanoviště.

FrostControl

Lehce ovladatelné, přehledné a přesné: elektronické řízení teploty zaručuje přesné dodržení zvolené teploty. Digitální kontrolka na ovládacím panelu Vám ukáže přesně teplotu chladicího a mrazicího oddělení. Při stoupání teploty v mrazicí části se ozve zvukový signál, který lze vypínat.

Zmrazovací podnos

Na mrazicím podnosu můžete zmrazovat ovocné plody, bobule a bylinky. Zabráníte tak hromadnému zmrazování a ulehčíte si pozdější porcování.

Superizolace

Díky superizolaci a optimalizovanému chladicímu okruhu spotřebovávají chladničky extrémně málo elektrického proudu.

TeleSafe

S jedinečným a inovačním systémem Tele Safe vyvinul Liebherr bezpečnostní systém budoucnosti. Tento systém Vás pomocí pevného nebo mobilního telefonu informuje o nežádoucím zvýšení teploty v mrazícím prostoru. Mrazící automaty NoFrost řady Premium jsou vybaveny alarm-kontaktem, na který lze buď na napojit modem (dodává se jako příslušenství) nebo, dle objemu funkcí, stávající telefonní zařízení.

CoolLogic

Mrazicí technologii budoucnosti má Liebherr již v programu. Potraviny uložené v mrazničce Cool-Logic se opatří elektronickou etiketou. Inteligentní čtecí systém tak zaregistruje ve které přihrádce jsou potraviny uskladněny a uloží do paměti jejich množství, datum uložení a trvanlivost.

Magické oko

Větším pohodlím ovládání a dokonalým designem ve spojení s nejmodernějším elektronickým řízením se vyznačují nové chladící a mrazící přístroje od Liebherr. Středem pozornosti je "magické oko", které jasně informuje o provozním stavu spotřebiče. Kolem tohoto centrálního elementu jsou seskupena nová ovládací tlačítka - zřetelně přiřazena teplotním zónám. Tím se stává ovládání ještě přehlednějším, jednodušším a pohodlnějším a je zároveň další známkou nového designu.

NoFrost

Již více neodmrazovat. S technikou NoFrost není již nutné odmrazovat. Potraviny se zmrazí zchlazeným vzduchem a vlhkost vzduchu se vyvede ven. Takto zůstává mrazící prostor bez ledu a potraviny nejsou ojíněné.

VarioSpace

I pro velkého krocana lze pomocí systému VarioSpace zajistit rychle dostatek místa. Tímto systémem pro zajištění extra velkého prostoru jsou vybavené všechny přihrádky.

StopFrost

Energeticky úsporné mrazicí truhly jsou vybaveny patentovaným systémem StopFrost. Tato inovace nabízí dvě rozhodující výhody: ojínění mrazicího prostoru se redukuje až o 80%. Proto je potřeba díky systému StopFrost odmrazovat jen zřídka. Po uzavření víka truhly nevzniká žádný podtlak. Tím lze mrazicí truhlu opět bez námahy otevřít. Jelikož se při skladování potravin bere v úvahu vedle úspornosti a pohodlí také jistota a preciznost, jsou ovládací a kontrolní funkce u mrazicích truhel řady Premium a Comfort integrovány do držáku. Tak je vždy vše důležité v zorném poli: regulátor teploty s úsporným spínačem (s dětskou pojistkou), automatika SuperFrost a kontrolní světelné ukazatele.