homeHomePagemailNapište nám
 
:: Produkty
LIEBHERR - elektronické řízení
SuperFrost

Superfrost automatika dělá mrazení ještě jednodušším a hospodárnějším. Superfrost zajišťuje rychlé zmražení, které neničí vitamíny. Tato funkce přebírá rychlý pokles teploty a přepíná automaticky po zmražení zpět na normální provoz.

SuperCool

Stisknutím "supercool" tlačítka se sníží chladicí teplota ve vnitřním prostoru na 2°C na dobu 6 hodin. Tím se zchladí čerstvě vložené potraviny ještě rychleji. Takovým způsobem máte i v horké roční době stále dobře chlazené nápoje, křupavé čerstvé ovoce nebo zeleninu.

NoFrost

Již více neodmrazovat. S technikou NoFrost není již nutné odmrazovat. Potraviny se zmrazí zchlazeným vzduchem a vlhkost vzduchu se vyvede ven. Takto zůstává mrazící prostor bez ledu a potraviny nejsou ojíněné.

FrostSafe

Pod a nad každou zásuvkou se vyrábí chlad, a proto může každá sloužit jako zmrazovací i skladovací přihrádka. Překládání po zmražení není již nutné. Každá zásuvka je vlastně kolem dokola uzavřeným zásobníkem chladu.

SafeControl

Tento informační systém Vám kdykoliv poskytuje informace o tom, co jste kdy a ve které zásuvce nechali zmrazit, jakož i o tom, do kdy můžete tyto potraviny skladovat.

Magické oko

Větším pohodlím ovládání a dokonalým designem ve spojení s nejmodernějším elektronickým řízením se vyznačují nové chladící a mrazící přístroje od Liebherr. Středem pozornosti je "magické oko", které jasně informuje o provozním stavu spotřebiče. Kolem tohoto centrálního elementu jsou seskupena nová ovládací tlačítka - zřetelně přiřazena teplotním zónám. Tím se stává ovládání ještě přehlednějším, jednodušším a pohodlnějším a je zároveň další známkou nového designu.

FrostControl

Lehce ovladatelné, přehledné a přesné: elektronické řízení teploty zaručuje přesné dodržení zvolené teploty. Digitální kontrolka na ovládacím panelu Vám ukáže přesně teplotu chladicího a mrazicího oddělení. Při stoupání teploty v mrazicí části se ozve zvukový signál, který lze vypínat.

CoolLogic

Mrazicí technologii budoucnosti má Liebherr již v programu. Potraviny uložené v mrazničce Cool-Logic se opatří elektronickou etiketou. Inteligentní čtecí systém tak zaregistruje ve které přihrádce jsou potraviny uskladněny a uloží do paměti jejich množství, datum uložení a trvanlivost.

StopFrost

Energeticky úsporné mrazicí truhly jsou vybaveny patentovaným systémem StopFrost. Tato inovace nabízí dvě rozhodující výhody: ojínění mrazicího prostoru se redukuje až o 80%. Proto je potřeba díky systému StopFrost odmrazovat jen zřídka. Po uzavření víka truhly nevzniká žádný podtlak. Tím lze mrazicí truhlu opět bez námahy otevřít. Jelikož se při skladování potravin bere v úvahu vedle úspornosti a pohodlí také jistota a preciznost, jsou ovládací a kontrolní funkce u mrazicích truhel řady Premium a Comfort integrovány do držáku. Tak je vždy vše důležité v zorném poli: regulátor teploty s úsporným spínačem (s dětskou pojistkou), automatika SuperFrost a kontrolní světelné ukazatele.

TeleSafe

S jedinečným a inovačním systémem Tele Safe vyvinul Liebherr bezpečnostní systém budoucnosti. Tento systém Vás pomocí pevného nebo mobilního telefonu informuje o nežádoucím zvýšení teploty v mrazícím prostoru. Mrazící automaty NoFrost řady Premium jsou vybaveny alarm-kontaktem, na který lze buď na napojit modem (dodává se jako příslušenství) nebo, dle objemu funkcí, stávající telefonní zařízení.