homeHomePagemailNapište nám
 
:: Produkty
LIEBHERR - vnitřní variabilita
GlassLine

Odkládací plochy z bezpečnostního skla zajišťují dobrý přehled vnitřního prostoru a nabízejí bezpečné uložení nádob. Jsou nerozbitné, neklouzavé, odolné proti poškrábání a dají se lehce čistit. Odkládací plochy a přihrádky lze výškově nastavit dle potřeby a tím upravit vnitřní prostor dle Vaší individuální potřeby. Také pro vyšší nádoby se dá rychle a jednoduše vytvořit Glass-line místo pomocí dělené odstavné plochy. Glass-line odkládací plochy s přihrádky z bezpečnostního skla zajišťují jasný přehled vnitřního prostoru a poskytují nádobám stabilní stanoviště.

Praktické řešení prostoru

Vnitřní prostor můžete kdykoliv upravit podle vaší individuální potřeby, poněvadž jsou odkládací plochy výškově přestavitelné. I pro vysoké nádoby se dá rozdělitelnou a posouvatelnou plochou rychle a jednoduše udělat místo. Dělené odkládací plochy se nyní představují jako rovinné plochy, takže nabízejí stejné pohodlí jako plochy nedělené. Jestliže potřebujete pro vysoké předměty více místa, např. pro karafu s čerstvou ovocnou šťávou, stačí jedním pohybem ruky odkládací plochu podsunout. Přední půlka plochy zapadne hladce pod zadní a stejně tak lehce ji lze vysunout zpět. Řešení nejen elegantní, ale i praktické.

Vnitřní dveře s novým profilem

Kdo dokáže ocenit exkluzivní design a dbá na detaily, bude jistě nadšen novými vnitřními dveřmi. Jedinečné "glass-line" odkládací plochy přispívají díky jejich štíhlému profilu a nerezovým ohrádkám k harmonii celkového pohledu.

Praktické extra-místo na láhve

Atraktivní řešení uskutečnil Liebherr u designových kombinací řady Premium. Optickou i funkční lahůdkou se stává speciální přihrádka, která poskytuje další možnost pro uskladnění lahví.

VarioSpace

I pro velkého krocana lze pomocí systému Vario-Space zajistit rychle dostatek místa. Tímto systémem pro zajištění extra velkého prostoru jsou vybavené všechny přihrádky.

Zmrazovací podnos

Na mrazicím podnosu můžete zmrazovat ovocné plody, bobule a bylinky. Zabráníte tak hromadnému zmrazování a ulehčíte si pozdější porcování.

Nová průzračnost

Průhledné zásuvné přihrádky jsou vysoce atraktivní ve svém designu. Lze je úplně vysunout a tím nabízí optimální přehled a nejlepší skladovací možnosti. Také potraviny malých rozměrů lze přehledně skladovat.

Různé

Pod úhlem 8° se dveře zavírají automaticky.
Měnitelným osazením dveří se dají přístroje intergrovat do každé kuchyně. Vrchní deska je snímatelná, proto se mohou chladničky umístit bez problémů i pod již existující pracovní desku.
Pro bezpečné uložení předmětů v prostoru vnitřních dveří slouží posunovatelné držáky lahví a konzerv.